Pilch Dachbau

Strona internetowa przedstawiająca ofertę berlińskiej firmy zajmującej się usługami dekarskimi.

Projekt wykonany został w CMS WordPress wraz z wygodnym interfejsem do budowania podstron z przygotowanych elementów blokowych. Dodatkowo strona została wyposażona w przyjemne w odbiorze animacje.

Strona została nagrodzona w konkursie Awwwards (2016). W corocznym konkursie oganizowanym przez MyHammer została wybrana spośród 2200 stron internetowych i została zwycięzcą ogólnym oraz zwycięzcą kategorii.

ZOBACZ TO NA ŻYWO

Medentes

Strona internetowa przedstawiająca usługi stomatologiczne.

Strona została wykonana w CMS WordPress wraz z intuicyjnym i wygodnym interfejsem do łatwego wprowadzania danych.

Na samej górze strony znajduję się przejrzyste i intuicyjne menu, dzięki któremu, użytkownik łatwo się po niej porusza.

Na stronie zintegrowany został system do rezerwacji terminów wizyt online.

ZOBACZ TO NA ŻYWO

Checkpoint Finanz

Strona internetowa dla berlińskich specjalistów finansowych.

Strona bardzo przejrzyście i intuicyjnie przedstawia działalność firmy.  Dzięki rozbudowanej  sekcji team użytkownik, może zapoznać się z pracownikami i zyskać ich zaufanie.

ZOBACZ TO NA ŻYWO

JST Jungmann Systemtechnik

JST jest liderem na niemieckim rynku w zakresie planowania oraz wdrażania centrów kontroli i centrów operacyjnych.

JST obsługuje klientów z różnych branż takich jak elektrownie (nuklearna), policyjne centrum kontroli i wiele innych, którzy cenią sobie wspaniałą wiedzę i sprzęt Jungmannn Systemtechnik.

Jest to bardzo obszerny projekt składający się z ponad 200 podstron! Na stronie umieszonych jest kilka wirtualnych wycieczek 360, projekty referencyjne, magazyn online oraz wiele rozbudowanych formularzy.

ZOBACZ TO NA ŻYWO

Brocard

Brocard jest międzynarodową firmą kosmetyczną.

Strona wykonana została w dwóch językach- angielskim oraz niemiecki.

Dzięki użyciu CMS WordPress klient bardzo łatwo może dodawać treści w dwóch językach. Intuicyjny a zarazem prosty design strony sprawia, że użytkownik łatwo znajduje informację na stronie.

ZOBACZ TO NA ŻYWO

Gerresheim

Gerresheim to berlińska firma cateringowa z wieloletnimi tradycjami.

Piękne zdjęcia oraz slidery sprawiają, że użytkownik od samego patrzenia staje się głodny! 😉 Proste menu strony przenosi nas do poszczególnych podstron na których znajdujemy pożądane informacje.

Strona wykonana została w CMS WordPress. Każda sekcja zakodowana jest w oddzielnym bloku. Użytkownik WordPressa musi jedynie wkleić w odpowiednie miejsce swoje treści. Takie rozwiązanie jest proste w obsłudze i nie trzeba posiadać dużej wiedzy, aby zarządzać swoją własną stroną internetową.

ZOBACZ TO NA ŻYWO

Diplomshop

Diplomshop zajmuje się oprawianiem, drukowaniem prac licencjackich, magisterskich i innych oraz drukowaniem i nagrywaniem płyt CD/DVD.

Strona zawiera katalog produktów, w których zawarte są arkusze informacyjne przedstawione w formie przejrzystej tabelki. Strona jest w pełni responsywna, dzięki czemu można również łatwo porównać ofertę oprawiania i drukowania na telefonie. Produkty można zamówić online lub offline.

ZOBACZ TO NA ŻYWO